Bayramlarınızı E-Pul.az ilə daha yadaqalan edin
“Daha çox ödə, daha çox qazan” adlı lotereyaya start verildi. Hər 10 manatlıq ödənişə 1 bilet təqdim olunur.(®) “SOCAR Petroleum” Qapalı Səhimdar Cəmiyyəti və “Paysis” MMC “Daha çox ödə, daha çox qazan” adlı stimullaşdırıcı lotereyasına start verib.
Hər bir sürücü minimum 10 AZN dəyərində olan yanacağı istənilən "SOCAR Petroleum"da QR kod vasitəsi ilə VİSA kartla ödəniş edərək, avtomatik kampaniya iştirakçısı olur. Hər 10 AZN ödəniş üçün 10 rəqəmdən ibarət 1 eyniləşdirmə kodu müəyyən olunur. Həmin kod istifadəçinin şəxsi hesabında olan Məktub qutusuna göndərilir. Eyniləşdirmə kodu oyunda iştirak üçün istifadə edilir (lotereya bileti olaraq). Hər əməliyyatın məbləğinə uyğun olaraq bilet təqdim olunur. Məsələn, 50 AZN ödəniş edən istifadəçi 5 lotereya bileti (hər 10 AZN üzrə 1 eyniləşdirmə kodu) əldə etmiş olur.
Hər istifadəçibir neçə dəfə ödəniş edə bilər ki, bu da qalib olma şansını artırır.
Sonrakı mərhələdə eyniləşdirmə kodunun hər biri https://www.random.org-a daxil ediləcək.
28.03.2022-ci il tarixində saat 12:00-da E-Pul.az-ın rəsmi Facebook səhifəsində qaliblər Rondom vasitəsi ilə seçilir.
Lotereya qalibləri 90 iş günü ərzində hədiyyəsini əldə etmək üçün müraciət edə bilərlər. 90 gün keçdikdən sonra, 1 ay ərzində uduşunu əldə edə bilərlər.
Lotereyanın keçirilmə müddəti: 25.12.2021- 25.03.2022-ci il (00:00-23:59)
Lotereyada hər bir EPUL istifadəçisi iştirak etmək hüququna malikdir.
1) İphone 13 pro 128GB (1 ədəd)
2) Samsung S21 (1 ədəd)
3) Nokia 3.1 (5 ədəd)
4) SOCAR-dan 100 AZN dəyərində hədiyyə kartı (15 ədəd)
Lotereyada pul uduşu nəzərdə tutulmayıb.
Qeyd: Kampaniya müddətində xidmət üzrə 2 qat bonus xalı təqdim edilir.
Xidmətlərdən aşağıdakı mənbələrlə yararlana bilərsiniz: