“40 000 000 Pul Yağışı” ani lotereyası satışa çıxarıldı
(®) Daim yenilənən oyunları və artan uduşları ilə lotereya həvəskarlarını sevindirən “Azərlotereya” ASC daha bir şans yaradır.
Qırx milyon manatdan çox uduş fonduna sahib “40 000 000 Pul Yağışı” ani lotereyasında 200 000 manat qazanmaq şansı artıq əlçatandır.
Yeni “40 000 000 Pul Yağışı” ani lotereyasınında böyük uduş 200 000 manat və milyonlarla digər uduşlar var.
Satışa buraxılmış lotereya biletlərinin ümumi sayı 6 000 000 ədəd olan ani lotereyada uduşlu biletlərin sayı 1 642 227 ədəd, uduş fondunun məbləği isə 40 797 000 manat, uduş fondunun faiz nisbəti isə 68 faizdir.
“Azərlotereya”nın təşkil etdiyi ani lotereyalar dünyanın aparıcı şans oyunları şirkəti olan “Scientific Games” ilə əməkdaşlıq çərçivəsində hazırlanır. Hər bir ani lotereya biletinin arxasında bilet və uduşların sayı aydın şəkildə yazılır.
Xatırladaq ki, lotereya bir şans oyunudur. Lotereya oyunlarında iştirak əyləncəli vaxt keçirmək, bəxtin sınanması ilə müşayiət olunur. Bu oyunlarda iştirak etmək boş vaxtın səmərəli və əyləncəli keçirilməsi ilə nəticələnməlidir.
“Azərlotereya” ASC yalnız qanunla nəzərdə tutulan qaydada təşkil olunan lotereya oyunlarında iştirak etməyi tövsiyə edir. Qeyd edək ki, 18 yaşı tamam olmuş şəxslər lotereya oyunlarında könüllü şəkildə iştirak edə bilərlər.
“40 000 000 Pul Yağışı” ani lotereyası, eləcə də “Azərlotereya” ASC-nin digər ani lotereyaları “Brilliant”, “Şans ulduzu”, “Qızıl” biletlərini bütün “Misli” məntəqələri və lotereya satış nöqtələri, “Azərpoçt” şöbələri, “Maxi.az” və “Optimal Elektronika” mağazalar şəbəkəsində əldə edə bilərsiniz.
Lotereya və mərc oyunları ilə əlaqədar daha ətraflı məlumat əldə etmək, oyunlarda iştirak edərək şansınızı sınamaq üçün “Azərlotereya” ASC-nin https://azerlotereya.com/az və https://www.misli.az/ rəsmi internet səhifələrini ziyarət etmək mümkündür.