Dövlət qurumundan tanınmış hüquqşünasa 185 min manatlıq sifariş!
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun Xüsusi Şərtlərlə Təyinat üzrə Mərkəzi Filialı "Pensiya, sosial sığorta və sosial müavinət məslələri üzrə bütün instansiya məhkəmələrində təmsilçilik xidmətlərinin satın alınması" üçün keçirdiyi tenderi yekunlaşdırıb.
Marja xəbər verir ki, qalib şirkət "Əkrəm Həsənov və partnyorları" MMC-dir.
Filial MMC ilə məbləği 184 min 984 manat olan müqavilə imzalayıb. Şirkət filiala kassasiya instansiya məhkəməsində təmsilçilik üzrə 190, apelyasiya instansiyası məhkəmələrinə təmsilçilik üzrə 212, 1-ci instansiya məhkəmələrində təmsilçilik üzrə 248 hüquqi xidmət göstərəcək.
2016-cı ildə yaradılmış “Əkrəm Həsənov və partnyorları" MMC-nin qanuni təmsilçisi tanınmış hüquqşünas Əkrəm Şirvan oğlu Həsənovdur.
2020-ci ilin əvvəlində Əmək və Əhalinin Sosial Müdafisəi Nazirliyi yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun Xüsusi Şərtlərlə Təyinat üzrə Mərkəzi Filialı “Əkrəm Həsənov və partnyorları" MMC ilə məbləği 185 min 300 manat olan müqavilə imzalamışdı.