Brandonline – gələcəyin texnologiyası artıq bu gün aktualdır!
(®) Ötən ilin sonunda Cubics şirkəti sahibkarlara zamanla ayaqlaşmaqda və onlayn bizneslərini davamlı olaraq inkişaf etdirməkdə dəstək olan Brandonline texnologiyasının işlənib hazırlanmasını bəyan etməklə xəbərlər icmalına daxil olmuşdur.
Artıq bu gün biz əminliklə söyləyə bilərik ki, bu platforma həqiqətən özünəməxsus yeniliyə çevrildi.
Qısa müddət ərzində yeni platformanın effektivliyini bir çox ilk mühacir müştərilərimiz öz təcrübələri üzərində yoxlamağa müvəffəq olmuşdur. Brandonline texnologiyasının uğurlu layihələr toplusuna Xurcun, Clouds Kids Store, ELFF və bir çox başqaları kimi brendlərlə əməkdaşlığı əlavə etmək olar.
Nəticə özünü çox gözlətmədi!
Brandonline ilə artıq əməkdaşlığa başlayan sahibkarlar satışların nəzərə çarpan artımını qeyd ediblər və hal-hazırda alıcı loyallığının yüksəlməsi üzərində var-gücləri ilə çalışırlar.
Brandonline platformasının baza prinsipləri dəqiqlik, sürətlilik və keyfiyyətdir. İndi şəxsi onlayn mağazanızı əldə etməkdə heç bir səy göstərmək üçün ehtiyac qalmadı – bütün iş 21 gün rekord müddət ərzində və əlverişli məbləğ çərçivəsində peşəkarlar heyəti tərəfindən yerinə yetirilir. Qeyd edilən vaxt ərzində sizə xidmətlərin tam toplusu təqdim olunacaq: brendinizə tam uyğunlaşdırılmış və istifadəyə hazır olan Android və iOS əməliyyat sistemləri üzərindən işlənən internet mağaza və mobil tətbiqlər.
Platformaya bütün funksional daxildir, interfeysi isə istifadədə sadə və rahatdır. Bundan əlavə, Brandonlilne texnologiyası xidmətləri arasında yekun məhsullarla işləmə prosesinə tez və səmərəli şəkildə uyğunlaşmaq üçün əməkdaşlar təlimləndirilməsi də mövcuddur.
Dəyişikliklərdən çəkinməyin – inteqrasiya edin!