İstanbul və Tbilisiyə 73 manata bilet satılır
Xəbər verdiyimiz kimi, Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı AZAL endirimli qiymətlərlə aviabiletlərin satışına başlayıb.Biletlərin qiyməti istiqamətdən asılı olaraq 39 avrodan 199 avroya qədər dəyişir. Kampaniya çərçivəsində AZAL müştəriləri ümumilikdə 35-dən çox istiqamət üzrə endirimli qiymətə bilet əldə edə bilərlər.
AZAL-ın bu təklifi 24 noyabr cümə günü ərzində keçərlidir.
Güzəştli qiymətə biletlər 2024-cü il yanvarın 15-dən martın 6-dək (hər iki tarix daxil) həyata keçirilən uçuşlara şamildir. Kampaniya çərçivəsində aviabiletləri yalnız AZAL-ın yenilənmiş rəsmi mobil tətbiqi vasitəsilə əldə etmək mümkündür.
Marja.az AZAL-ın mobil tətbiqinə istinadən xəbər verir ki, Bakı-İstanbul biletinin qiyməti yanvarın 15-dən martın 6-dək 73 manatdır. Kampaniyadan öncəki günlər Bakı-İstanbul biletinin qiyməti 177 manat - 301 manat aralığında dəyişir.
İstanbula gedş-qayıdış biletilərinin qiyməti 183,70 manatdır. Bu qiymətə 10 kq əl yükü daxildir.
Bakı - Tbilisi biletinin qiyməti 73 manatdan, Bakı-Dubay biletinin qiyməti 185 manatdan, Bakı-Barselona biletinin qiyməti 277 manatdan təklif olunur. Daha ətraflı AZAL-ın mobil tətbiqini yükləyərək tanış ola bilərsiniz.
AZAL-ın mobil tətbiqini aşağıdakı xəbərə keçərək göstərilən linkdən yükləyə bilərsiniz.